Vana do kufru plastová - Fabia I Hatchback (99-07)

Kód: 94800
Neohodnoceno
Značka: Compass
349 Kč –2 %
Vana do kufru plastová - Fabia I Hatchback (99-07)
349 Kč –2 % 339 Kč
Zakázková výroba
Možnosti doručení
Vana do kufru plastová - Fabia I Hatchback (99-07)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přesné rozměry (92 x 66 cm). Vana je vyrobena naprosto přesně podle tvaru dna zavazadlového prostoru konkrétního typu vozidla. Účinně brání znečištění interiéru vozidla.
Vana je vhodná pro převážení nákladů v zavazadlovém prostoru, snadno omyvatelná, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací pouhým rozložením.
Všechny vany do zavazadlového prostoru jsou opatřeny certifikátem TÜV Süd Czech, certifikátem o složení a bezpečnosti použitého materiálu MSDS, homologací dle směrnic České republiky / Evropské unie ATEST 8SD 3401 a z hlediska hořlavosti vyhovují požadavkům metodiky ZM-A/10.70 (Česká republika / Evropská unie).
Vana je snadno omyvatelná, uzpůsobená pro standardní údržbu pomocí běžných čistících prostředků (např. mytí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem apod.). Čištění je možné snadno provádět mimo vozidlo např. zahradní hadicí.
Kvalita materiálu umožňuje použití vany v širokém rozsahu teplot od -60°C do +80°C a také značnou odolnost vůči stárnutí materiálu vlivem UV-záření.
Hypoalergenní materiál umožňuje libovolné použití v kterémkoli vozidle bez jakýchkoli zdravotních rizik.
Výhodou těchto van je zvýšený okraj 4-6cm (dle typu vozidla), chránící interiér zavazadlového prostoru před vysypáním či vylitím tekutin (voda, olej), nečistot, prachu, sněhu apod. do zavazadlového prostoru, s odolností vůči prosáknutí olejů, benzínu a jiných pohonných hmot a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů.
Recyklovatelný, vysoce odolný a kvalitní materiál - vysokohustotní polyetylen PE zajišťuje vanám extrémní pružnost, která zabezpečí při ohýbání (např. při skladování), že se vana roztáhne opět do původního tvaru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vany do kufru
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg