Zpět do obchodu

Registrace

Autošampon aktivní NANO 600ml

Použitá receptura zaručuje účinné mytí automobilových karoserii
79 Kč

Autošampon aktivní NANO 600ml

Kód: AM00133
Neohodnoceno
Použitá receptura zaručuje účinné mytí automobilových karoserii

Vysoce účinný aktivní autošampon, super koncentrát se zesíleným mycím účinkem, připravuje povrch pro voskování. Vyvinuto na bázi technologie NANO+ aniontových a neiontových mycích prostředků nejnovější generace.

Super koncentrát - díky maximální dávce mycích prostředků a vosků - náplň stačí na 16 omytí. Zesílený mycí účinek díky použité receptuře částic koloidního oxidu křemičitého. Účinný při odstraňování starých přischlých nečistot, takových jako jsou ptačí výkaly, stopy po hmyzu atd. Šampon se aplikuje místně bez ředění. Díky důkladnému odstranění zbytků dřívějších vrstev vosku a polytur dokonale připravuje karoserii pro další ošetření. Široký rozsah použitých mycích prostředků činí, že je stejně účinný na každém druhu povrchu. Umožňuje nejen důkladné umytí karoserie, ale i dílů z umělých hmot, střech kabrioletů a střešních boxů.


NANO+ je vysoce pokročilá technologie aplikace nanočástic křemíku a stříbra. Technologie vyvinutá v kooperaci s BRENNTAG. Nanočástice působí na molekulární úrovni a pronikají hluboko do struktury čištěných součástí. Vytvářejí na podkladu neviditelný třívrstvý povlak. Technologie NANO+ umožňuje dosažení zmnohonásobeného jevu odpuzování částic vody, prachu a veškerých nečistot. Vzniká efekt lotosového květu, jehož výsledkem je samočištění. NANO+ je technologie příznivá pro alergiky. Má fungicidní a dezodorační účinky. Aktivita iontů stříbra zabíjí škodlivé bakterie.

Jméno značky: Compass
Kategorie: Exteriér
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg
Dostupnost: Zakázková výroba
Možnosti doručení
79 Kč